מ.ט.ס
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9248597
אודות

אודות

חברת מ.ט.ס נוסדה בשנת 1984 - למעלה מ25 שנות מוניטין וחלוצה בתחום!

חברת מ.ט.ס עוסקת בייצור, ייבוא ושיווק של בגדי עבודה לסוגי עסקים נרחבים בארץ, ארגונים וחברות במשק הישראלי.
בחברתנו מתמקדים בשירות אמין ומקצועי ללקוחותינו. אנו מספקים פתרונות לבוש הכוללים התאמה לסוגי העסקים, לתנאי העבודה ולנוחות העובדים.
החברה הוקמה בפתח תקווה על ידי יהודה שעיו. בתחילת דרכה, החברה עסקה בשיווק מוצרים של ספורט וקמפינג, ולאט לאט עלה הביקוש והצורך לבגדי עבודה בקרב החברות השונות, ארגונים ומפעלים בחברי הארץ לטובת עובדיהם. יחד עם צמיחת העסקים בארץ, עלה הביקוש לבגדים לעבודה, וכך החלה מ.ט.ס לעסוק בייבוא ושיווק של בגדי עבודה איכותיים ונוחים עבור הלקוחות הקיימים והחדשים.

פתרונות לבוש לעובדים

מקצועיות, איכות ואמינות

סוד הצלחתה של חברת מ.ט.ס טמון בשירות אמין ומקצועי שהיא מעניקה ללקוחותיה. חברת מ.ט.ס מייצרת את בגדי העבודה עבור לקוחותיה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ועל ידי צוות עובדים מנוסה, מקצועי ומיומן. צוות הפיתוח בחברה עובד באופן תדיר על פיתוח מוצרים חדשים ושיפור המוצרים הקיימים, תוך מתן דגש לאקלים הישראלי, לנוחות העובדים ולבטיחותם.  אי לכך, בגדי העבודה המיוצרים תחת מפעלי החברה הנם בגדים איכותיים העומדים בתווי התקינה ובסטנדרטים גבוהים. כמו כן, גם בגדי העבודה המיובאים על ידי החברה הנם מותגים בעלי מוניטין של טיב ואיכות.

מ.ט.ס מגוון רחב של בגדי עבודה והדפסות מיוחדות

בגדי עבודה אותם מספקת חברת מ.ט.ס כוללים סרבלים מסוגים שונים, מכנסי דגמ"ח, חולצות עבודה, מעילים וחרמוניות, מעילי פליז, חולצות עבודה. לצד אלו מספקת מ.ט.ס גם ביגוד בייסיק עבור חברות וארגונים כמו חולצות פולו, חולצות לנשים, גופיות, כובעים ועוד. חברת מ.ט.ס מעניקה שירותי הדפסות משי, הדפסות דיגיטליות והדפסות רקמה על פי הזמנת הלקוח. שירותים אלו מאפשרים הדפסת לוגו או סמל החברה על בגדי העובדים. חברת מ.ט.ס מציעה שירותי אריזת ביגוד אישית עבור כל עובד. שרות זה מצמצם את זמן חלוקת הביגוד לעובדים ומעניק יחס אישי וייחודי לכל עובד ועובד. החברה מתחייבת להעניק שירותים ברמה גבוהה, כולל מתן אחריות על מוצריה, טיפול מיידי בפניות ועמידה בלוחות זמנים.

בגדי עבודה איכותיים לעובדים